В окупованому Криму проукраїнського кримчанина засудили до виправних робіт

Дата: 20 Червня 2016
A+ A- Підписатися

Так звана суддя Роздольненського райсуду в окупованому Криму Марія Бедрицька засудила громадянина України Володимира Балуха до 320 годин обов’язкових робіт. 10 червня 2016 року вона визнала його винним в порушенні ст. 319 КК РФ (Образа представника влади).

Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням копію рішення.

Правозахисники повідомляють, що 14 листопада 2015 року в будинок, де проживав Володимир Балух, прийшли співробітники поліції для проведення обшуку за постановою так званого судді Роздольненського райсуду Олександра Абеляшева.

Допитаний свідок в рамках кримінальної справи вказав, що Володимир Балух нібито “у себе вдома зберігає вкрадений 10 жовтня 2015 року в селищі Роздольне автомобіль марки ВАЗ-2106 з корпусом синього кольору, розбирає і продає від нього деталі”.

“В результаті обшуку цього автомобіля постановою судді Олександра Абеляшева Володимир Балух піддається адміністративному арешту строком на 10 діб. Його визнають винним за ч. 1 ст. 19.3 КоАП РФ (Непокора законному розпорядженню або вимозі співробітника поліції)”, – йдеться в повідомленні правозахисників.

Як передає Громадське.Крим, Балуху визнали винним у тому, що лаявся на адресу оперативника райвідділу поліції Євгена Баранова. 

Сам Володимир Балух запевняє, що увага до нього з боку поліції обумовлена його проукраїнської позицією, яка виражалася відкрито – на території його житла на флагштоку весь цей час розвивався державний прапор України. Володимир також вважає, що його взяли під адміністративний арешт для того, щоб він не зміг зняти сліди побоїв, які йому завдали співробітники поліції при його затриманні. Під час перебування в камері він неодноразово вимагав надати йому медичне лікування і отримував відмову.

Надалі, це рішення адміністративного суду служить в обох кримінальних вироках як доказ його провини.

Експерти Кримської правозахисної групи відзначають, “справа Балуха” свідчить про упереджене ставлення так званих суддів до людей з проукраїнською позицією в Криму. Відносно Володимира Балуха були порушені право на свободу та особисту недоторканність, право на справедливий судовий розгляд, покарання виключно на підставі закону, право на повагу до приватного і сімейного життя, свобода вираження поглядів, право на ефективний засіб правового захисту.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: