В Криму заблокували “Історичну правду”

Дата: 24 Січня 2017
A+ A- Підписатися

В окупованому Росією Криму обмежили доступ до сайту “Історична правда”.

“Редакція “Історичної правди” отримала чисельні підтвердження, що в окупованому Росією Криму доступ до нашого сайту був обмежений. У більшості випадків під час спроби зайти на сайт монітори комп’ютерів показують помилку “403 (Заборонено!)”, – сказано у заяві ресурсу.

“Виглядає, що це відбулося через негласну заборону і кримські провайдери імітують помилку недоступності сайту. Редакція “Історичної правди” не отримувала від окупаційної влади жодних повідомлень, попереджень або вимог”, – заявляє редакція.

У редакції кажуть, що користувачі сайту неодноразово повідомляли, що проблеми із доступом до сайту почалися влітку 2016 року.

“Історична правда” вважає, що такі дії є обмеженням свободи слова та права вільного доступу до інформації.

“Ми публічно звертаємося до національних та міжнародних правозахисних організацій з проханням вплинути на урядові установи Росії для зняття усіх заборон і обмежень для доступу до нашого сайту в окупованому Росією Криму”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, Центр інформації про права людини у другому півріччі 2016 року зафіксував 10 блокувань онлайн-ресурсів. Блокуванню зазнали “Крим.Реалії”, “Події Криму”, “Меридіан Севастопіль”, “Чорноморка”, “Обозреватель”, “ATR”, “Громадське радіо”, “Апостроф”, “StopFake”, “BlackSeaNews” та інші видання.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: