В Києві обрали кращий проект меморіалу Героїв Небесної Сотні

Дата: 20 Лютого 2018
A+ A- Підписатися

Представниці архітектурного бюро MIstudio Ірина Волинець зі Львова та Марія Процик з Ротердаму перемогли в конкурсі проектів для меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило Міністерство культури України.

Міжнародне журі обрало проект Волинець і Процик з-поміж дев’яти фіналістів. В якості лауреатів першої премії архітекторки отримають нагороду в розмірі 672 тисяч гривень.

За задумом авторок проекту, меморіал складатиметься з декількох частин. Перша – меморіальна стела, що поєднує десятки вертикальних плит з іменами загиблих. Стела матиме форму арки та врізатиметься в пагорб на Алеї Героїв Небесної сотні.

%%GALLERY%%

Крім того, в межах меморіалу з’явиться зелена зона. По обидва боки від Алеї посадять 107 лип. Така цифра символізуватиме кількість загиблих на Майдані.

У найвіддаленішій частині зеленої зони з’являться місця тиші та мовчання, тоді як між майбутнім музеєм Революції гідності та Центром культури та мистецтв створять сад.

Своїм проектом авторки хочуть нагадати про швидкоплинність людського життя у прагненні кращого та переглянути взаємовідносини між минулим та майбутнім.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter