В Індонезії стратили чотирьох засуджених через наркотики

Дата: 29 Липня 2016
A+ A- Підписатися

В Індонезії стратили чотирьох засуджених за злочини, пов’язані із наркотиками. Серед них були три іноземці.

Як повідомляє ВВС Україна, індонезійця та трьох нігерійців розстріляли у в’язниці на острові Нусакамбанган після опівночі за місцевим часом.

Раніше в той же день у в’язниці зібрались родичі засуджених, щоб попрощатись із ними. Тіла страчених віддадуть родичам для поховання.

Ще 10 засудженим в останню хвилину відтермінували виконання вироку. Влада не пояснила чому, однак в той день острів вразив сильний шторм.

Серед тих, хто очікує страти, – троє громадян Індонезії, четверо громадян Нігерії, а також громадяни Пакистану, Індії та Зімбабве.

Правозахисна організація Amnesty International засудила це, назвавши “плачевним актом”, що порушив місцеве і міжнародне право.

Заступник генерального прокурора Індонезії Нур Рахмад сказав, що це було реалізацією закону.

“Страти мають на меті лише припинити злочини, пов’язані з наркотиками”, – сказав він, додавши, що інші “будуть проводити поетапно”.

В Індонезії одна із найжорсткіших законів щодо наркозлочинів. У квітні минулого року світ розкритикував страту 14 засуджених за ці злочини, більшість із яких були іноземці.

Нагадаємо, у 2015 році лідером за кількістю страт став Китай. За оцінкою Amnesty International, у цій країні тисячі людей страчуються і засуджуються до смерті щороку, але оскільки дані про це є державною таємницею, реальну кількість визначити неможливо. Далі за кількістю страт йдуть Іран (289 офіційно оголошено і принаймні ще 454, що не були визнані владою), Саудівська Аравія (принаймні 90), Ірак (принаймні 61) і США (35).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: