В Уганді депутати представили законопроєкт проти ЛГБТ, де назвали гомосексуальність “раком”

Дата: 02 Березня 2023
A+ A- Підписатися

Депутати в Уганді представили черговий законопроєкт проти ЛГБТ, у якому назвали гомосексуальність “раком”. Таке твердження викликало різке засудження з боку правозахисників. Одностатеві стосунки у країні караються довічним увʼязненням.

Про це повідомляє The Guardian. 

ЛГБТ-прайд в Уганді, 2014 рік. AP Photo / Rebecca Vassie

“У цій країні чи у цьому світі ми говоримо про права людини. Але також є правильним і те, що є людські помилки. Я хочу заявити, що гомосексуалізм – це людське зло, яке порушує закони Уганди та загрожує недоторканності сім’ї, безпеці наших дітей та збереженню людства через розмноження”, – сказав депутат Асуман Басалірва під оплески законодавців.

Тим часом спікерка парламенту Аніта Амер “подякувала” західним країнам і донорам за так звану “пропаганду гомосексуальності”.

“Ми вдячні нашим пропагандистам гомосексуальності за соціально-економічний розвиток, який вони принесли країні. Але ми не схвалюємо того, що вони вбивають мораль. Нам не потрібні їхні гроші, нам потрібна наша культура”, – заявила вона.

Законопроєкт обурив багатьох правозахисників, деякі навіть назвали його “законодавством нетерпимості” й таким, що “демонізує” ЛГБТ-спільноту.

Нагадаємо, що минулого тижня у Пакистані невідомі скоїли замах на першу в країні трансгендерну ведучу. Так, невідомі озброєні люди відкрили вогонь по Марвії Малік, коли вона поверталася з аптеки додому в районі Лахорського гарнізону в місті Лахор. Телеведуча розповіла поліції, що раніше отримувала анонімні телефонні дзвінки та повідомлення з погрозами через трансактивізм. За її словами, це і стало основною причиною замаху.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter