В Одесі суд зобов’язав чоловіка, який закликав змінити або захопити державну владу, прочитати історичні книги

Дата: 28 Серпня 2022
A+ A- Підписатися
В Одесі Приморський суд зобов’язав чоловіка, який закликав до повалення конституційного ладу в Україні, прочитати дві історичні книги.
 
Про це йдеться у реєстрі судових рішень.
Джерело: сайт Приморського районного суду Одеси

Так, суд встановив, що чоловік поширював у забороненій в Україні російській соціальній мережі “Однокласники” заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, зміни меж території України та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Обвинувачуваний визнав свою провину та уклав угоду зі слідством. Зрештою його визнали винним за частиною 1 статті 110 та частиною 2 статті 109 Кримінального кодексу.

Йому призначили 5 років позбавлення волі, проте звільнили від покарання з умовним терміном у 3 роки. Також чоловіка зобов’язали прочитати твори “Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності” Сергія Плохія та “Орда” Романа Іваничука.

Нагадаємо, наприкінці травня у Кропивницькому суддя зобов’язав 19-річного українця, який агітував за “руській мір”, вивчити напам’ять гімн України, ІХ розділ Конституції, пісню про Бандеру та вірш Володимира Сосюри “Любіть Україну”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter