В Ірландії напали на матір з дитиною з України, які жили у місці для біженців: дівчинка отримала 74 ножові поранення

Дата: 30 Вересня 2022
A+ A- Підписатися

В ірландському місті Клеркасл у місці проживання для біженців відбувся напад на жінку та її 8-річну доньку, якій завдали понад 70 ножових поранень.

Про це повідомляє видання The Irish Independent.

Фото: Press 22

Матір та доньку знайшли пораненими у їхньому помешканні, де проживають українські біженці у Клеркаслі, близько 8-ї години ранку 27 вересня.

У будинку, який нещодавно був відремонтований, проживають до 15 українців. Мешканці будинку почули шум і намагалися потрапити до кімнати, але не змогли цього зробити.

Один з мешканців вийшов на вулицю і подивився у вікно, через яке побачив важко поранену дитину.

Пізніше стало відомо, що дівчинка отримала 74 ножових поранення. Вона перебуває в лікарні міста Лімерик у критичному стані.

У вівторок ввечері дитині зробили невідкладну операцію, її стан оцінюється як важкий, але стабільний.

Мати дівчинки, яку було знайдено непритомною на місці події, залишається у важкому стані в тій же лікарні, але очікується, що вона виживе.

Поліція вже встановила особу підозрюваного, але жодних арештів не проводилося. Мешканці будинку, в тому числі кілька дітей, були переведені до іншого житла.

В рамках розслідування поліцейські встановили пересування матері та дитини протягом 48 годин, що передували нападу. Поліція також намагається відстежити, з ким вони могли спілкуватися.

Відомо, що дівчинка почала відвідувати місцеву початкову школу кілька тижнів тому.

Нагадаємо, що 13 серпня у Швейцарії на українських студентів напали двоє чоловіків: один з них був росіянином, а інший назвався білорусом. Чоловіки намагалися зав’язати з українцями розмову російською мовою, але ті спілкувалися тільки англійською. Після цього один з чоловіків звинуватив українців у зневазі до російської мови, а побачивши, що одна з дівчат почала відеознімання, спробував вибити телефон з її рук.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter