В Англії вперше ув’язнили чоловіка, який без згоди співрозмовниць надіслав їм фото свого статевого органу

Дата: 20 Березня 2024
A+ A- Підписатися

В Англії 39-річний Ніколас Гоукс став першою людиною, яку засудили за кіберфлешинг. Він без згоди співрозмовниць надіслав їм у соцмережах фотографію свого статевого органу. Одна з них була неповнолітньою. Зрештою чоловіка засудили, і тепер він проведе за ґратами понад рік. 

Про це пише Dazed.

Фото: Unsplash

Так, 9 лютого цього року Гоукс надіслав фотографії свого ерегованого пеніса двом співрозмовницям – 15 річній дівчині та ще одній жінці. Тоді жінка зробила скриншот листування й поскаржилася в поліцію.

Чоловіка звинуватили в “надсиланні фотографії або відеозапису статевих органів з метою викликати тривогу, страждання або приниження” й порушенні громадського порядку. Він визнав свою провину, і його засудили до 66 тижнів ув’язнення. Також чоловік отримав умовний термін за інший сексуальний злочин.

Гоукс вже перебував у реєстрі сексуальних злочинців: торік його засудили за сексуальні дії з дитиною до 16 років.

“Так само як злочинці в реальному житті є відповідальними за свої дії, так і зловмисники, які скоюють злочин онлайн, повинні відповідати за це. Ви не сховаєтеся від закону за екраном”, – заявила заступниця головного прокурора з питань кримінального правосуддя в Східній Англії Ханна фон Дадельзен.

Закони про кіберфлешинг у Великій Британії розроблялися впродовж тривалого часу й набули чинності 31 січня 2024 року в межах закону про безпеку в інтернеті. А в Шотландії кіберфлешинг вважається злочином ще з 2010 року. 

Нагадаємо, що на Черкащині правоохоронці викрили школяра, який адміністрував телеграм-канал із забороненим контентом. Зокрема, там були й світлини порнографічного характеру та особиста інформація про місцевих підлітків. За видалення таких публікацій він вимагав гроші.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter