Влада “Талібану” зобов’язала жінок-телеведучих закривати обличчя

Дата: 22 Травня 2022
A+ A- Підписатися
В Афганістані представники ультрарадикального ісламістського руху “Талібан” зобов’язали жінок-телеведучих прикривати обличчя під час ефіру. Якщо жінки не будуть дотримуватися нових правил, їх можуть звільнити з роботи.
 
Про це повідомляє France 24.
 
Джерело: AFP

Міністерство зі сприяння доброчесності та запобігання пороку розпорядилося, щоб усі жінки-ведучі з 21 травня з’являлися на екрані лише із закритими обличчями.

Раніше верховний лідер талібів Хайбатулла Ахундзада підписав указ, згідно з яким жінки, що працюють у державних установах, зобов’язані носити в громадських місцях паранджу, приховуючи тіло з ніг до голови. У разі недотримання правил їм загрожує звільнення. Крім того, опікуни чоловічої статі, батьки або чоловіки цих жінок мають сплатити штраф, так само і керівництво телеканалів, яке не виконує цей наказ.

Таліби вже наклали низку обмежень на громадянське суспільство, багато з яких зосередилися на обмеженні прав жінок і дівчат.

Нагадаємо, що на початку травня таліби зобов’язали жінок не з’являтися на вулиці та в громадських місцях без паранджі, що приховує тіло з ніг до голови. Ще в указі талібів йдеться про те, що якщо в жінки немає важливої роботи за межами будинку, їй “слід лишатися вдома”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter