Уночі РФ атакувала Україну 118 безпілотниками: є загиблий та поранені в Запорізькій і Миколаївській областях
У ніч на 13 червня російські війська атакували Україну 118 ударними безпілотниками різних типів. У Миколаєві через атаку “Шахедів” постраждали троє людей. Через атаку на Запорізьку область загинув 57-річний чоловік, ще одна людина отримала поранення.
Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ та місцевих ОВА.
Наслідки російської атаки на Запорізьку областьЗа даними військових, противник застосував ударні дрони типу “Шахед”, а також безпілотники “Гербера”, “Італмас”, баражувальні боєприпаси “Бандероль” та дрони-імітатори “Пародія”.
Станом на 08:30 сили протиповітряної оборони знищили або подавили 110 ворожих безпілотників на півночі, сході та півдні країни. Водночас зафіксовано влучання трьох ударних БпЛА на трьох локаціях, а також падіння уламків збитих дронів у шести місцях.
За даними керівника ОВА Віталія Кіма, у Миколаєві внаслідок атаки дронів та падіння уламків поранення отримали двоє людей — 44-річна жінка та 25-річний чоловік. Жінку госпіталізували, її стан медики оцінюють як стабільний, середньої тяжкості. Чоловікові надали допомогу на місці. Також гостру реакцію на стрес пережив 10-річний хлопчик. Медики надали йому необхідну допомогу. Пошкоджено приватний житловий будинок.
Наслідки російської атаки на Запорізьку областьУ Запорізькій області російські війська завдали авіаудару по одному з населених пунктів. За інформацією ДСНС, загинув 57-річний чоловік, ще одна людина отримала поранення.
Внаслідок обстрілу виникли пожежі у двох квартирах багатоповерхового будинку та господарських спорудах. Також пошкоджені житлові будинки та інші об’єкти цивільної інфраструктури.
Нагадаємо, внаслідок обстрілів російських військових за добу 11 червня у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій та Сумській областях загинули семеро цивільних, а ще 56 дістали поранень, зокрема у Харківській та Херсонській областях.