Український проєкт для дітей-біженців “Історії кращого часу” отримав спецвідзнаку Болонського книжкового ярмарку

Дата: 10 Квітня 2024
A+ A- Підписатися

Проєкт “Better Time Stories” (“Історії кращого часу”) від українських розробників отримав спецвідзнаку BolognaRagazzi CrossMedia Awards 2024 у категорії “Книги та цифрові платформи”.

Про це повідомляє Український інститут книги.

Фото: Марія Коб’юк

Цьогоріч інтерактивну платформу “Better Time Stories” представили на національному стенді Болонського книжкового ярмарку дитячої книги.

“Я вражений тим, що Better Time Stories відібрали на CrossMedia Awards 2024, особливо в категорії “Books and digital platform”. Це значить, що ми робимо важливу справу, актуальну не лише для України, а й для міжнародного видавничого ринку. У наш час люди хочуть не лише читати фізичну книжку, а ще й слухати, тим паче коли йдеться про дитячі книжки. Спецвідзнака від Болоньї вже допомагає при спілкуванні з іноземними видавництвами”, – поділився співзасновник проєкту Андрій Шмигельський.

Better Time Stories, або ж “Історії кращого часу”, – неприбуткова ініціатива на підтримку українських дітей, які були змушені покинути свої домівки через війну. Інтерактивні книжки створені для дітей віком від трьох до семи років та дозволяють записати аудіоверсію оповідань від членів сім’ї, що лишаються в Україні. Разом із друкованим виданням родина отримує застосунок, через який і можна послухати створений запис. 

Ця ініціатива, як зазначають творці проєкту, допомагає дітям подолати сум, інтегруватись у середовище країни перебування та підтримувати зв’язок з родичами, які залишилися вдома.

Нагорода BolognaRagazzi CrossMedia Awards присуджується міжнародним журі. Щороку фахівці оцінюють понад 100 проєктів із 30 країн.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року троє українських підлітків, які розробили два мобільні застосунки для дітей-біженців, отримали Міжнародну дитячу премію миру. Українці здобули цю нагороду вперше.

18-річна Софія Терещенко, 17-річна Анастасія Феськова та 17-річна Анастасія Демченко здобули перемогу серед 140 номінантів із 35 країн світу. Премію дівчатам вручив лауреат Нобелівської премії миру 2015 року Уїд Бушамауї. Вони також отримали грант на навчання і проєктний фонд у 100 тисяч євро.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter