Українські паралімпійці утримують третє місце в медальному заліку

Дата: 12 Вересня 2016
A+ A- Підписатися

У четвертий день змагань на Паралімпіаді, 11 вересня, українські спортсмени здобули 12 медалей – шість золотих і по три срібних і бронзових, передають Крим.Реалії.

Чемпіонами Паралімпіади стали плавці Денис Дубров, Олексій Федина та Єлизавета Мережко, майстриня настільного тенісу Наталія Космина, а також Роман Полянський, який змагається в академічному веслуванні, та Лейля Аджаметова, яка перемогла в бігу на 100 метрів.

У неофіційному медальному заліку українці залишилися на третій позиції. В скарбничці нашої збірної 49 медалей – 18 золотих, 13 срібних і 18 бронзових.

Першу позицію утримує Китай з 92 медалями (39-30-23) та на другому місці Великобританія – 56 (23-14-19).

Четверту позицію слідом за Україною тримає команда США, в якої 39 нагород (13-15-11).