Українка перемогла на світовому конкурсі краси серед нечуючих

Дата: 28 Липня 2015
A+ A- Підписатися

Українська студентка Наталія Бєлан стала переможницею світового конкурсу краси серед нечуючих, який відбувся цього року в Празі.

Про це повідомляється на сайті ДВНЗ “Київський коледж легкої промисловості”, де навчається дівчина.

На конкурсі Міс та Містер нечуючі світу (Miss and Mister Deaf World), який відбувся в липні у Празі (Чехія), студентка 2-го курсу коледжу Наталія Бєлан отримала почесний найвищий титул “Міс нечуюча красуня світу 2015”.

Найкрасивішим чоловіком серед нечуючих став колумбієць Каміло Вілоріа Аррієта. Чоловіків на конкурсі від України також гідно представив Денис Кебенко, абітурієнт коледжу. 

Цей конкурс нічим від інших не відрізнявся, крім одного: всі учасники – дівчата і парубки з порушенням слуху. Такий конкурс проходить вже 15 років поспіль. Наталія Бєлан дуже пишається, що саме вона представляла Україну і Українське товариство глухих (УТОГ) на конкурсі світового рівня і виборола почесне звання найкрасивішої дівчини світу“, – йдеться у повідомленні. 

23 липня в аеропорті “Бориспіль” переможницю Наталію та Дениса зустріли та привітали керівництво коледжу та Культурного центру УТОГ, лідер молодіжної організації нечуючих України Марія Андрієнко, рідні та друзі. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: