Українцям зась у Європу – безвізовий режим відкладається

Дата: 10 Червня 2016
A+ A- Підписатися

Європейський Союз може відкласти рішення щодо безвізового режиму для українців, а також громадян Грузії та Косово до вересня.

Про це пише The Wall Street Journal. Відповідно до інформації видання, деякі члени Євросоюзу, зокрема Німеччина та Франція, висловлюють нові занепокоєння щодо надання можливості вільного подорожування цим країнам, передає УНІАН.

З причин, які виникають занепокоєння, зокрема, візова угода може створити нові проблеми у галузі безпеки у той час, коли існують підвищені побоювання щодо терористичних дій.

У Європейському Союзі мають намір розробити механізм призупинення дії безвізового режиму для всіх країн, з якими він існує. Зокрема, як заявив на початку травня віце-президент Єврокомісії Франс Тіммерманс, “після тривалих дискусій з країнами-членами ми пропонуємо посилити механізм призупинення безвізового режиму для всіх країн, з якими його укладено”.

За словами Тіммерманса, Єврокомісія матиме право запустити процес призупинення безвізового режиму за власної ініціативи. Законодавча пропозиція ЄК має бути схвалена Європейським парламентом та Радою ЄС.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: