Українці збиратимуть пластикові пляшки для протезування військових

Дата: 26 Червня 2015
A+ A- Підписатися

Активісти починають всеукраїнську акцію зі збору пластикових пляшок та кришечок для протезування бійців АТО.

Про це повідомляється на сайті Українського форуму благодійників.

Пластикова пляшка та кришка, вироблені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина або продаються. Виручені кошти спрямовуються на протез для конкретного бійця“, – пояснюють організатори.

Акція водночас вирішує дві проблеми – екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України, бізнес і велика кількість волонтерів. Організатори закликають долучатися усіх небайдужих, адже чим більше добровольців, представників бізнесу, мас-медіа візьмуть участь, тим більшій кількості воїнів АТО вдасться допомогти. Організатори зазначають, що на один якісний індивідуальний протез потрібно 80 тисяч пляшок із кришками. 

З понеділка, 29 червня, на сторінці фонду “ОВЕС”, що є ініціатором акції, публікуватимуться адреси магазинів та інших точок, де можна буде знайти бокси для збору пластикових пляшок і кришечок. 

Нагадаємо, у квітні громадські організації представили брошюру “Пільги та гарантії для учасників антитерористичної операції”, де розкриваються питання отримання статусу учасника АТО та посвідчення “Учасника бойових дій” та “Інваліда війни”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: