Учасники бойових дій і постраждалі на Майдані отримуватимуть соцстипендії

Дата: 24 Січня 2019
A+ A- Підписатися

Кабінет Міністрів України схвалив постанову, яка передбачає виплату соціальної стипендії учасникам бойових дій і постраждалим під час Революції гідності.

Відповідну постанову ухвалив уряд на засіданні 23 січня, повідомляє Мінсоцполітики.

Постанова КМУ “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України  від 17 червня 2015 р. № 423 і від 28 грудня 2016 р. № 1045” розширює категорії отримувачів соціальних стипендій.

Зокрема, крім усіх учасників бойових дій і визнаних постраждалими учасників Євромайдану, право на стипендії отримали особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники заходів із гарантування нацбезпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Росії в Донецькій і Луганській областях та їхні діти, які є студентами вищих закладів освіти.

Також під час надання стипендії скасували вікове обмеження у 23 роки для учасників бойових дій. Крім того, встановлено строки надання підтверджувальних документів на продовження виплати допомоги студентам з числа дітей з інвалідністю, особам з інвалідністю І–ІІІ групи та студентам із сімей, які отримують кошти за Законом “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сімʼям”. Постанова також фіксує право на виплату стипендії за минулий період студентам, які не потрапили до списку про призначення соцстипендії не зі своєї вини.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прирівняла пільги громадян, які дістали тілесні ушкодження під час Революції гідності, та пільги учасників бойових дій.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: