У Вінницькому інтернаті для дітей з порушеннями слуху не ремонтують аварійний дах

Дата: 12 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

У Вінницькому навчально-виховному комплексі для дітей з порушеннями слуху відсутні належні умови для проживання.

Це виявили співробітники секретаріату Уповноваженої з прав людини разом з представниками громадськості під час моніторингового візиту, повідомляє прес-служба Омбудсмана.

Так, у закладі не створено належних умов для цілодобового проживання дітей. У зв’язку з тим, що заклад з міського підпорядкування передано в обласне, багато років у ньому не здійснюються капітальні ремонти через відсутність фінансування. Покрівля школи перебуває в аварійному стані, територія школи не відгороджена. Балкони також не відремонтовані.

Більше десяти років тому в приміщеннях замінили старі вікна на нові, проте дерев’яні рами та побите скло зберігаються на шкільному подвір’ї, відгородженому решітками. Керівництво закладу неодноразово зверталося до міського управління освіти з проханням утилізувати майно, однак проблема досі не розв’язана. Територія під стінами закладу виглядає неохайною, оскільки засмічена будівельним сміттям, також це створює потенційну небезпеку для вихованців.

У спальних кімнатах залишаються на ніч понад 20 дітей. Через невелику площу приміщень є можливість для використання лише двоярусних ліжок. Через це спальні кімнати нагадують казарми. Хлопці і дівчата миються в душі по черзі, оскільки облаштовано лише одну душову кімнату.

За результатами моніторингового візиту будуть підготовлені акти реагування Уповноваженого до Міністерства освіти і науки України, Вінницьких обласної та міської державних адміністрацій.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: