У Раді проведуть слухання щодо атак на активістів

Дата: 05 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

У парламенті проведуть спільні комітетські слухання на тему системних атак на громадських активістів у регіонах України.

Про це активісти сказали під час брифінгу у Верховній Раді.

Слухання мають відбутися на базі трьох комітетів: захисту прав людини, правоохоронної діяльності та з питань свободи слова. На них планується запросити керівників усіх правоохоронних органів, які здійснюють розслідування нападів на активістів.

“Ми закликаємо президента України негайно скликати позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони, оскільки системний терор проти громадських активістів є дуже серйозною загрозою для національної безпеки та може призвести до трагічних наслідків”, – зауважив на брифінгу активіст з Одеси Сергій Стерненко, на якого вже тричі нападали в місті.

Правозахисників підтримала низка парламентарів, які пообіцяли зареєструвати в Раді постанову про створення тимчасової слідчої комісії, що має дослідити всі випадки незадовільного розслідування нападів на активістів.

Нагадаємо, що з початку 2018 року правозахисники зафіксували щонайменше 53 напади на громадських активістів по всій Україні. Цю статистику вони представили у вигляді мапи

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: