У Німеччині звільнили чиновника через його роботу у Штазі

Дата: 16 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Мер Берліна Міхаель Мюллер звільнив керівника житлового фонду Андрія Хольма за те, що той у минулому працював у Штазі – секретній поліції НДР.

Як передає ВВС Україна, це сталось після розслідування, яке опублікували у берлінській газеті.

46-річний Хольм таки визнав свою роботу у секретній поліції

Хольм працював у таємній поліції незадовго до падіння Берлінської стіни в 1989 році. З’ясувалося, що під час прийому на роботу в 2005 році до Берлінського університету імені Гумбольдта він стверджував, що ніколи не був штатним співробітником штазі.

На сьогодні ж Андрій Хольм визнав причетність до секретної поліції. Він сказав, що раніше вважав свою заяву для отримання посади правильною.

Міхаель Мюллер, який представляє соціал-демократичну партію, заявив, що Хольм продемонстрував неможливість “чесно подивитися на самого себе, і зробити з цього висновки”.

“Особливо у Берліні, який став символом розділеного міста, не має бути ніяких сумнівів у рішучості подолати минуле”, – додав він.

Раніше повідомлялось, представники намібійських народностей гереро і нама судяться з Німеччиною в Нью-Йорку, вимагаючи репарацій за масове винищення їхніх одноплемінників у 1904 році.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: