У Москві силовики забрали на розмову дівчину прямо з уроку

Дата: 21 Вересня 2018
A+ A- Підписатися

До одинадцятикласниці з московської школи Каміли Брайловської прямо посеред уроків прийшли для розмови силовики з центру “Е”.

Про це повідомляє Meduza.

Дівчина активно підтримує опозиційного політика Олексія Навального та бере участь у мітингах, які проходять у Росії. На розмову до співробітника центру протидії екстремізму її відвела шкільний психолог. Чоловік, який сидів у кабінеті директора, показував Камілі фотографії з мітингів та просив назвати імена людей, з якими стояла поряд на фото дівчина.

“Питав мене про них, але я ухилялася від відповіді. Потім він сказав, що я зробила “щось дуже-дуже погане”, – мовляв, “ти ж знаєш, що буває з такими на Петрівці (Головне управління МВС у Москві – ред.)”, – розповіла дівчина.

Після розмови він запросив її до головного управління, проте замість повістки залишив записку на клаптику паперу та сказав, що чекає її разом з батьками.

Вони відмовилися вести її до силовиків без офіційного запрошення. У свою чергу адвокат Каміли пояснив, що формально співробітники школи не повинні були перешкоджати перебуванню співробітника центру “Е” в будівлі, але й учителі не мали шукати дівчину та відводити її на допит.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: