У Криму заборонили дворовий футбол – назвали незаконним мітингом

Дата: 07 Березня 2017
A+ A- Підписатися

У кримському селищі Краснокам’янка директор однієї з шкіл викликала окупаційну поліцію, щоб перервати футбольний матч місцевих дворових команд на шкільному стадіоні.

Про це у соцмережах повідомили учасники матчу, передає “Кримінформ”.

Причина − гру не погодили з так званої “адміністрацією Феодосії”.

“4 березня в Краснокам’янці відбувся матч між дворовими командами, який перервали директор школи і дільничний, пояснивши це тим, що ми проводимо несанкціонований мітинг, не погоджений з адміністрацією Феодосії, і заборонивши нам продовжити матч. Хоча раніше, за час функціонування школи, ніколи не було заборони перебувати на території стадіону: грати в футбол та інші спортивні ігри”, – повідомили представники аматорських футбольних команд.

Підлітки виклали в соціальних мережах відеозапис інциденту, а в тексті підкреслили, що інших варіантів культурного дозвілля в селищі немає.

“У нашому місті не проводиться жодних спортивних масових заходів для молоді та людей похилого віку, немає іншого місця для занять спортом, тому молодь самостійно вирішила влаштувати змагання між дворовими командами. Після того, як ми продовжили гру, директор школи наказала забрати футбольні ворота. Через заборону директора школи нам що залишається? Пити і вживати наркотики?”, – пишуть школярі і просять громадськість Феодосійського округу підтримати їх.

Ситуацію 6 березня в рамках апаратної наради попросив роз’яснити глава адміністрації Феодосії Станіслав Крисін, звернувшись до керівника феодосійського відділу освіти Надії Олексієнко. Вона пояснила, що директор школи діяла відповідно до міркувань безпеки.

“Ситуація така, що без попередження зібрали велику групу дітей на стадіоні. Зібрав молодий чоловік, який не попередив нікого. І директор, природно, попросила показати, де медсестра і представник поліції, оскільки це масовий збір підлітків. Коли на цьому стадіоні займаються місцеві хлопці, то питань немає, але в даній ситуації були розклеєні оголошення про організовану гру, і ніхто навіть не попередив директора школи. Тому перше, що вона зробила, звернулася в поліцію, щоб приїхав представник МВС”, – пояснила Алексенко, підкресливши, що директор школи зазначені оголошення побачила тільки безпосередньо в день гри.

На думку Крисіна, стадіони і спортивні майданчики повинні залишатися доступними для населення. Він зазначив, що не вважає дії директора навчального закладу правильними, і доручив підлеглим провести службове розслідування за даним фактом.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter