У Криму допитали рідних Рамазанова, якого звинувачують в екстремізмі

Дата: 07 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

У Криму слідчий управління Слідкому Росії Дмитро Косякін допитав трьох родичів жителя села Новий світ Ісмаїла Рамазанова, обвинуваченого в екстремістських висловлюваннях за допомогою інтернет-радіо Zello.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Ісмаїл Рамазанов

Допит батька Рамазанова – Сеітнебі, а також його матері Аліє і брата Енвера відбувався в рамках слідства у кримінальній справі.

“Слідчий ставив такі питання: чи був у когось із рідних доступ до кімнати і телефону Ісмаїла та хто ще, крім нього, проживає в будинку. Також слідчий запитував про патрони, які до Ізмаїла підкинули під час обшуку. Всі рідні відмовилися розмовляти, пославшись на 51-ту статтю Конституції Росії”, – розповів адвокат Едем Семедляєв.

Ісмаїла Рамазанова затримали 23 січня. Цього дня в нього вдома в селі Новий світ відбувся обшук. Слідком Росії висунув йому звинувачення в пропаганді екстремізму за допомогою інтернет-радіо Zello.

14 липня Ісмаїл Рамазанов, обвинувачений у пропаганді екстремізму, вийшов із СІЗО, оскільки в цій кримінальній справі підозрюваного не можна тримати під арештом понад півроку.

2 серпня стало відомо, що кримінальну справу стосовно Рамазанова повернули на додаткове розслідування.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: