У Кримське на Луганщині починають повертатися мешканці

Дата: 23 Лютого 2015
A+ A- Підписатися

У Кримському на Луганщині лишаються понад 300 мешканців, зокрема й діти. Останнім часом у село повернулося близько 15 мешканців, планують повернутися ще кілька десятків.

Як повідомляє Луганська облдежрадміністрація, у село Кримське, що у Новоайдарському районі поблизу колишнього 31-го блокпосту на Бахмутці, починають повертатися мешканці.

Населений пункт – один з найбільш постраждалих внаслідок бойових дій на контрольованій Україною території Луганської області. Обстрілами пошкоджено кілька сотень будинків, деякі зруйновані повністю, пошкоджена уся інфраструктура, були жертви серед мирного населення.

Через обстріли автотраси Бахмутка бойовиками та руйнування важкою технікою дороги з боку Світличного дістатися до села на звичайному транспорті неможливо. Попри це, минулої п’ятниці приїхало 15 селян, у яких вціліло житло, найближчим часом готові приїхати ще кілька десятків мешканців. Людей доставляють додому військовослужбовці на армійській техніці.

Селянам допомагають військові, також гуманітарну допомогу (продукти харчування, миючі засоби, предмети першої необхідності) надає Луганська облдежрадміністрація.

Губернатор Луганщини Геннадій Москаль зазначає, що село фактично заблоковане, тому доставляти сюда товар неможливо, і усі торгові точки, за винятком одного магазину, зачинено. У селі лишаються понад 300 мешканців, зокрема шестеро дітей, і їх треба забезпечити усім необхідним. Тому облдежрадміністрація продовжить возити сюди пенсії, продукти та речі першої необхідності. Паралельно ремонтники займаються відновленням систем життєзабезпечення, зазначив Москаль.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: