У Києві створять 10 інклюзивних центрів для дітей

Дата: 18 Травня 2018
A+ A- Підписатися

Київська міськрада вирішила створити у кожному районі столиці по одному інклюзивно-ресурсному центру.

Про це повідомила прес-служба міськради.

За відповідне рішення проголосували 87 депутатів.

У закладах, які чиновники планують відкрити в реорганізованих психолого-медико-педагогічних консультаційних, будуть надавати оцінку розвитку та послуги дітям з особливими освітніми потребами. Відвідувати їх зможуть діти від 2 до 18 років, а керівником кожного з закладів буде окремий директор, якого призначатимуть на посаду на три роки на конкурсній основі.

“Нинішнього навчального року кількість дітей з особливими потребами у закладах освіти столиці зросла більше ніж на 40% і становить майже 700 дітей. Також фактично вдвічі збільшилася кількість таких закладів. Тож, щоб надалі ефективно працювати з дітьми, які мають особливі потреби, ми маємо створити в Києві інклюзивно-ресурсні установи нового ґатунку”, – зазначила депутатка міськради та ініціаторка рішення Ганна Старостенко.

У центрах будуть супроводжувати дітей в інклюзивних школах, дитячих садках та професійно-технічних закладах освіти, проводитимуть психолого-педагогічну оцінку розвитку, а також навчатимуть та консультуватимуть батьків.  

Серед додаткових зобов’язань центрів також є ведення реєстру дітей, закладів, реабілітаційних закладів системи освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та громадських об’єднань, які можуть надавати допомогу відвідувачам.

За словами чиновниці, створення центрів є частиною реформи освіти.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: