У Києві продають мило на підтримку прав ЛГБТ

Дата: 06 Липня 2015
A+ A- Підписатися

Українська мережа магазинів LUSH Ukraine підтримала міжнародну кампанію за права ЛГБТ – в магазинах компанії можна купити спеціальне мило ‪#‎gayisok‬.

Як повідомляє на своїй facebook-сторінці голова ВБО “Точка опори” Богдан Глоба, рік тому було започатковано ініціативу Ukrainian Corporate Equality Index, в рамках якої активісти мотивують українські компанії підтримувати права людини, зокрема, права меншин.

І я щиро радий, що всього за рік ми вже маємо низку представників бізнесу, які готові публічно підтримувати права людини в Україні“, – говорить Богдан Глоба.

Нагадаємо, у світі започаткували соціальну кампанію за загальне визнання та рівність прав ЛГБТ-спільноти як загальних прав кожної людини ‪#‎GayIsOk‬. Спеціально для збору коштів на підтримку кампанії було зроблено золоте мило #GayIsOk з ароматом парфумів LUSH “LOVE”. Мета кампанії – зібрати £250 000 від продажу мила та передати спільноті All Out на підтримку їх діяльності у всьому світі.

У 76 країнах світу бути геєм – злочин; в 10 це може коштувати вам життя. All Out бореться проти дискримінуючих законів, намагається змінити ставлення спільноти до цього питання в кожному регіоні світу і постачає життєво необхідні ресурси активістам, які, ризикуючи життям кожен день, борються за любов і рівність“, – йдеться у повідомленні на сайті LUSH Ukraine. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter