У Хмельницькому поліцейські почали готувати соціальних перемовників: хто це такі?

Дата: 06 Липня 2018
A+ A- Підписатися

У Хмельницькому розпочався перший модуль навчань для представників територіальних громад, які виявили бажання стати соціальними перемовниками.

Про це повідомила прес-служба Нацполіції Хмельниччини.

Спільний проект Головного управління Національної поліції Хмельницької області та громадської організації “АСТАР” стартував наприкінці березня цього року. Упродовж кількох місяців проводилася робота з відбору учасників, до яких висувалися певні вимоги.і Вимоги - це...

Перевага надавалася ініціативним, позитивно вмотивованим і патріотично налаштованим людям з хорошими морально-діловими якостями, які прагнуть змінити країну на краще та допомогти працівникам поліції створити безпечне для життя середовище у своїх громадах

- розповіла керівниця проекту Роксолана Іванова.

Спеціальний навчальний курс для соціальних перемовників включає основи юридичних знань, психологію та мистецтво комунікації.

За словами керівниці проектів Центру інформації про права людини Людмили Янкіної, Хмельниччина – це перша область, яка підняла питання необхідності запровадження такого інституту в тих населених пунктах, де є брак поліцейського складу.

“У громадах, представники яких почали навчання, у зону відповідальності одного дільничного припадає від 8 до 44 населених пунктів. По суті своїй, соціальні перемовники – це люди, які після навчання будуть грати роль містка між громадою та поліцією, допомагаючи мирним шляхом вирішувати конфліктні ситуації, які не потребують втручання поліції. Також їхня діяльність буде спрямована на превенцію конфліктних ситуацій та згуртованість громади навколо вирішення безпекових проблем. А це вже якісно новий рівень розвитку Community Policing в Україні”, – зауважила вона. 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: