У “ДНР” призначатимуть на державні посади лише православних

Дата: 23 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

На думку правозахисників, закон про державну релігію порушить право на свободу совісті та віросповідання.

Як повідомляють у Харківській правозахисній групі, самопроголошений глава “ДНР” Олександр Захарченко ініціював закон про державну релігію в “ДНР”.

У проекті згаданого документу право призначення на державні посади зможуть мати лише представники державної релігії (в даному випадку – православні). “Держава” також залишає за собою право беззастережної заборони діяльності будь-яких релігійних громад, а також конфіскації їх власності в тому випадку, якщо їх ідеологія суперечить політиці “уряду“, – зазначають у ХПГ.

Право на великі пожертви від фізичних та юридичних осіб (наприклад, на будівництво храму) необхідно буде погоджувати з державними установами, де працюють чиновники, що представляють одну “державну” релігію.

Всі інші християнські віровчення опиняться під забороною, оскільки будуть вважатися сектами, зазначають правозахисники.

На їхню думку, закон порушує право на свободу совісті та віросповідання, і з його допомогою спробують перетворити православну церкву в щось на зразок партії влади.

Нагадаємо, Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що виділення Російською Федерацією 300 квот для здійснення паломництва до Мекки мусульманам Криму є незаконним і порушує суверенітет України, тому кримчани мають здійснювати паломництво лише за українськими паспортами.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: