У столичному ліцеї вчитель, ймовірно, погрожував учню влаштувати “темну”: поліція розпочала перевірку
У Києві вчитель одного з ліцеїв погрожував учневі сьомого класу. Інцидент потрапив на відео, яке з’явилося в соцмережах і привернуло увагу поліції.
Про це повідомляє тамтешня поліція.
Ілюстративне зображення. Фото: Борис КорпусенкоПід час моніторингу соціальних мереж ювенальні поліцейські Дніпровського району натрапили на запис, на якому педагог у грубій формі спілкується з підлітком і погрожує йому “влаштувати темну”.
Правоохоронці приїхали до закладу, встановили учасників конфлікту – це 12-річний учень і вчитель. Поліція вже опитала вчителя та адміністрацію ліцею, зараз відбувається спілкування з дитиною і її батьками.
Триває перевірка, правоохоронці встановлюють усі обставини події і вирішують, як кваліфікувати дії вчителя з правового погляду. У самому закладі освіти також розпочали внутрішню службову перевірку.
Нагадаємо, у Вінницькій області вчителя історії звинувачують у тому, що він ударив учня під час уроку. Поліція розпочала розслідування за цим фактом. За чинним законодавством, чоловікові загрожує покарання – від пробаційного нагляду до пʼяти років позбавлення волі.
За інформацією джерел “Суспільного”, інцидент стався у Вінницько-Хутірському ліцеї. Виконувачка обов’язків директора закладу Олена Грабчук розповіла, що педагог працює в ліцеї з 2018 року і раніше подібних конфліктів з ним не виникало.