У США поліціянти застрелили учня, який прийшов до школи зі зброєю

Дата: 02 Травня 2024
A+ A- Підписатися

Поліція штату Вісконсин, що у США, застрелила учня, який прийшов до місцевої середньої школи зі зброєю. За інформацією правоохоронців, школяр не встиг потрапити до будівлі навчального закладу.

Про це пише Guardian.

Фото: NBC Chicago

Генеральний прокурор штату Вісконсин Джош Каул розповів, що під час стрілянини ніхто з учнів і персоналу не постраждав. 

“Такий інцидент – це жах усіх батьків. Було повідомлення про когось зі зброєю в школі, і правоохоронці відреагували на нього. Це за своєю суттю небезпечна ситуація”, – сказав Каул.

Водночас влада не надала додаткової інформації про учня чи тип зброї, яку він мав при собі, а також про те, чи стріляв хлопець у бік поліції. Наразі правоохоронні органи проводять розслідування інциденту.

Директор школи Стів Салерно повідомив, що навчання поновиться 3 травня, а до цього заклад слугуватиме центром підтримки для персоналу та учнів.

За даними некомерційної організації K-12 School Shooting Database, яка відстежує подібні інциденти, впродовж останніх років випадки стрілянини й застосування зброї в американських школах почастішали. Зокрема, з початку 2024 року сталося щонайменше 115 таких інцидентів, і в 82 із них хтось був поранений або вбитий.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter