У Північній Кореї довічно відправили у трудовий табір батьків з дитиною, у яких знайшли Біблію

Дата: 30 Травня 2023
A+ A- Підписатися

У Північній Кореї 2-річного хлопчика разом з батьками засудили до довічного позбавлення волі у трудовому таборі. Причиною цього стало те, що у сім’ї знайшли Біблію. Інцидент стався у 2009 році, однак повідомили про нього лише зараз. 

Про це йдеться у доповіді Держдепартаменту США про стан свободи віросповідання. 

Фото з відкритих джерел

“Один випадок стосується арешту сім’ї у 2009 році на підставі їхніх релігійних практик і володіння Біблією. Всю сім’ю, включно з дворічною дитиною, засудили до довічного ув’язнення в таборах для політичних в’язнів”, – йдеться в доповіді.

Так, Держдепартамент розповів про цей випадок з посиланням на дані неурядової організації Korea Future, яка документує порушення прав людини в КНДР.

За оцінками організації ODUSA, влада утримує у в’язницях від 50 тисяч до 70 тисяч християн.

Правозахисники зазначають, що це є лише одним з прикладів переслідувань, з якими стикаються десятки тисяч християн у Північній Кореї. Колишні співробітники Служби безпеки КНДР також підтвердили, що в країні відбуваються страти християн.

Зокрема, вони розповіли про розстріл християнки та її онука в північній провінції Хамгьон у 2011 році та розстріл ще одного християнина у південній провінції Хванхе у 2015 році.

Звіт Korea Future ґрунтується на інтерв’ю з 2007-го по 2020 рік з 244 жертвами репресій, що пережили арешти, затримання, примусову працю, тортури та сексуальне насильство за релігійні переконання.

У країні є кілька християнських церков, 4 з яких у Пхеньяні. Але свідки кажуть, що це лише задля демонстрації іноземцям.

За словами експертів, диктаторський режим є параноїдальним щодо релігійних спільнот і не сприймає будь-які переконання, окрім абсолютної відданості правлячій родині Кімів. Північнокорейський режим десятиліттями намагається викорінити християнство – зберігання чи поширення Біблії та інших релігійних книг там заборонене та жорстоко карається.

Попри це, Біблію та інші релігійні матеріали провозять контрабандою через кордон із Китаєм.

Нагадаємо, що Росія посіла восьму позицію у першому десятку країн, що мають найвищий рівень сучасного рабства у світі, перші три — у Північної Кореї, Еритреї та Мавританії відповідно. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter