У Мелітополі росіяни роздають пенсіонерам гроші в обмін на персональні дані

Дата: 21 Травня 2022
A+ A- Підписатися

У тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі росіяни почали видавати пенсіонерам по 10 тисяч рублів в обмін на персональні дані. 

Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОВА.

Джерело: “Новости Мелитополя”

“У Мелітополі загарбники почали видавати пенсіонерам по 10 000 рублів в обмін на персональні дані. Це відбувалося у центрі надання адміністративних послуг міста“, – йдеться у повідомленні.

Обмінюють персональні дані на гроші і в селищі міського типу Михайлівка. Окупанти реєструють пенсіонерів нібито для виплати їм пенсій.

У Василівці росіяни анонсують роздачу 10 тисяч рублів для соціально незахищених груп населення – пенсіонерів та працівників бюджетної сфери.

При собі вимагають мати документи. Але для чого насправді  збирають персональну інформацію у всіх цих випадках, поки не відомо“, – інформують в ОВА.

Крім того, як повідомляють, у Мелітополі окупаційна влада намагається популяризувати новий ідеологічний напрямок – у місті з’являються банери до 220-річчя створення Таврійської губернії. Ймовірно, таким чином росіяни будуть намагатися виправдати створення нових квазіреспублік на території південних регіонів України.

Нагадаємо, у Мелітополі на базі оператора “Воля” почав роботу російський “Ростелеком”.

Колаж на обкладинці: telegraf.com.ua

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter