У Маріуполі окупанти відкрили продуктовий магазин на місці моргу

Дата: 25 Січня 2023
A+ A- Підписатися

У тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники відкрили продуктовий магазин у приміщенні, яке на початку повномасштабного вторгнення вони використовували як морг. 

Про це повідомили в Маріупольській міській раді.

Фото: Маріупольська міська рада

“Продуктовий магазин у морзі. Ось так “відновлюється” життя в окупованому Маріуполі. Будівля під час блокади перетворилася на морг. Сюди привозили тіла вбитих росіянами маріупольців. Але це не завадило тепер відкрити там продуктовий магазин. Черговий цинізм та байдужість до тисяч убитих маріупольців”, – йдеться в повідомленні.

У міськраді додають, що будівля розташована за адресою вулиця Латишева, будинок 35-А, у Приморському районі. 

Раніше ZMINA писала, що в Маріуполі окупанти створювали так звані морги в колишніх магазинах чи інших господарських будівлях поряд з пунктами роздавання гуманітарної допомоги. Вони пропонували жителям міста розбирати руїни за їжу та питну воду.

Нагадаємо, що в червні 2022 року в Маріуполі росіяни розпочали будівництво медичного комплексу на 60 місць, значну його частину відведено під морг. Депутат Маріупольської міської ради Максим Бородін зазначав, що це виглядало як будівництво військового шпиталю та моргу при ньому. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter