У Львові з’явиться “Центр співпраці” для ветеранів, ВПО, бізнесу та громадського сектору

Дата: 19 Лютого 2026
A+ A- Підписатися

У Львові створять “Центр співпраці” — багатофункціональний простір для ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, підприємців, освітян, представників громадського сектору та лідерів громад. Ініціатива покликана стати майданчиком для діалогу, навчання й спільної роботи задля відновлення країни та підтримки людей, які постраждали внаслідок війни.

Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

Фото: Львівська обласна військова адміністрація

Відповідний меморандум щодо реалізації соціального проєкту підписав Український католицький університет разом із Львівською обласною військовою адміністрацією, Львівською міською радою, холдинговою компанією ЕКО-ДІМ та Інститутом регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України.

Центр планують звести на вулиці Козельницькій, поблизу університетського містечка УКУ. Робоча назва ініціативи — “Центр співпраці УКУ”.

За задумом ініціаторів, простір стане місцем зустрічі, діалогу та спільної дії для ветеранів, ВПО, освітян, управлінців, волонтерських і благодійних організацій, а також лідерів громад, що сприятиме відновленню країни та підтримці людей, які постраждали внаслідок війни.

Згідно з меморандумом, центр функціонуватиме як академічний простір із можливістю навчання та тимчасового проживання учасників програм і викладачів. Наступним етапом після підписання меморандуму стане розробка проєктної документації.

Нагадаємо, за інформацією Міністерства соціальної політики, сім’ї та єдності, станом на грудень 2025 року у Львівській області зареєстровано 202 068 внутрішньо переміщених осіб. Загалом в Україні офіційно зареєстровано 4,62 мільйона ВПО.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter