У Львові відкрили резиденцію для громадських активістів, правозахисників і журналістів

Дата: 16 Травня 2022
A+ A- Підписатися

У Львові відкрили резиденцію для активістів, правозахисників, журналістів, представників громадського сектору, які втратили можливість працювати над втіленням своїх проєктів через війну.

Про це повідомляється на сайті prostir.ua.

Джерело: prostir.ua

Офіс Дій Львів запрошує представників громадських ініціатив до співпраці та надає можливості втілення суспільно корисних проєктів у просторі комфортного офісу в центрі міста, йдеться в повідомленні.

Організатори пропонують:

  • комфортне робоче місце для вас або невеликої команди (дві-чотири людини);
  • можливість проводити освітні та робочі офлайн-заходи;
  • дружній креативний простір для ваших та наших з вами спільних ідей і проєктів.

“Наш майбутній резидент – людина з активною громадянською позицією або команда, яка прагне діяти та створювати суспільно корисні сервіси та продукти. Також це активісти, правозахисники, журналісти, представники громадського сектору, які втратили можливість працювати над втіленням своїх проєктів через бойові дії”, – уточнили в організації.

Щоб отримати послугу з надання простору для роботи, треба заповнити заявку.

Офіс Дій | Action Office – це проєкт, покликаний підтримати сталий розвиток громадських ініціатив та активістів в умовах нових викликів. Займається неформальною освітою, підтримкою громадського сектору, створенням можливостей та допомогою тим, хто цього найбільше потребує.

Водночас із початку другої фази війни активісти Офісу допомогли організувати понад 60 евакуаційних автобусів з різних регіонів України.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що в Тернополі на базі телеканалу TV-4 створили медіахаб, де можуть працювати чи отримати допомогу журналісти-переселенці.

Загалом в Україні на час війни створили мережу центрів журналістської солідарності для допомоги працівникам медіа. Такі центри вже відкрилися у Львові, Івано-Франківську та Чернівцях на базі обласних організацій Національної спілки журналістів України.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: