СБУ викрила агенцію, яка займалася рекламою бойовиків “Л/ДНР” та окупантів з Криму

Дата: 02 Вересня 2021
A+ A- Підписатися

У Києві Служба безпеки викрила рекламну агенцію, яка працювала над розробленням інформаційних кампаній для терористичних організацій “Л/ДНР” та окупаційної влади Криму.

Про це повідомили у відомстві. 

Агенція, яка є дочірньою компанією московської фірми та повністю контролюється громадянами РФ, почала свою роботу у 2014 році. Рекламники розробляли макети бігбордів із закликами до розколу та федералізації України, які розміщували в ОРДЛО, Криму та поширювали через місцеві ЗМІ.

Серед “архівів” спецслужбовці знайшли макети та готову продукцію з написами: “Харьковская республика”, “Одесская республика”, “Родина у нас у всех одна – Россия. Глава ДНР А. В. Захарченко” тощо.

 

Останнім часом підрядники готували серію кампаній для сепаратистів з гаслами: “Сохранили мир! Обеспечим стабильность. Крым Единая Россия”, “Весна победы нашей. Крым Единая Россия”, “Год Крымской весны. Наш выбор – наша победа!”, “Прорвем любые блокады. Сергей Аксёнов. Глава республики Крым. Крым новых возможностей”. 

Наразі СБУ розслідує кримінальне провадження щодо “Створення терористичної групи чи терористичної організації”. Слідчі дії тривають. 

Нагадаємо, що нещодавно СБУ викрила щонайменше дві ботоферми, що дискредитували Кримську платформу. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter