У Криму матері політв’язнів вийшли на одиничні пікети

Дата: 01 Листопада 2020
A+ A- Підписатися

Матері фігурантів красногвардійської справи “Хізб ут-Тахрір” Зеліха Абхаїрова, Рустема Емірусеїнова та Еміне Абдулганієва 31 жовтня вийшли з одиничними пікетами проти переслідування своїх синів. 

Про це інформує громадське об’єднання “Кримська солідарність“.

Жінки вийшли в селищах Жовтневе та Амурське Красногвардійського району

Матері бранців Кремля не згодні з обвинуваченнями, які окупаційне слідство висунуло їхнім синам і всьому кримськотатарському народу.

Вони тримали плакати з фотографіями синів і написами “Мій син – не терорист”.

“Він – не терорист. Він – мусульманин, чесний, добрий. Допомагає всім нужденним. Він дуже хороша людина сам по собі. Прокурор дав йому попередньо 15 років. За що? Від крику душі матері я вийшла на одиничний пікет, щоб усі бачили, що мій син не є терористом… Він чесна людина, допомагає бідним, “, – сказала Зеліха Абхаїрова.

“Прокурор запросив 16 років моєму синові. За що? За що така несправедливість? Він у мене дуже позитивний, хороший хлопець. За що такий термін? За те, що він читає намаз, Коран, за те, що він позитивний, активний, веселий? Він ніколи нікому нічого поганого не робив. Я не згодна з цією “справедливістю”, тому я вийшла на одиничний пікет, щоб весь світ побачив, яка тут несправедливість”, – сказала під час пікету Еміне Абдулганієва.

 

Повідомляється, що “поліцейські” зупинили одиничний пікет матері фігуранта красногвардійської справи “Хізб ут-Тахрір” Рустема Емірусеїнова Зурі. Силовики заявили, що “документують правопорушення“. На їхню думку, це був не одиничний пікет, а мітинг.

“Ви зобов’язані проїхати з нами у відділення поліції. Ви стоїте тут, на трасі, незаконно”, – заявив “поліцейський”, який відрекомендувався як “заступник начальника поліції з охорони громадського порядку”. У жінки вилучили плакат “Мій син – не терорист” і склали на неї протокол.
 

Активісти “Кримської солідарності” повідомляють, що жінці викликали швидку допомогу, оскільки їй стало зле через різке підвищення артеріального тиску.

Фото: “Кримська солідарність”
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: