У Бучанському районі на Київщині виявили ще одне тіло закатованого цивільного

Дата: 05 Травня 2022
A+ A- Підписатися
У Бучанському районі Київської області поліцейські виявили ще одне тіло чоловіка, якого катували, а потім убили військові РФ.
 
Про це у фейсбуці повідомила поліція Київської області.
 
Фото: поліція Київської області

“У ворожих окопах на Бучанщині поліція виявила тіло закатованого агресорами мирного жителя. 4 травня правоохоронці Київщини провели ексгумацію поблизу села Вишеград, де під час окупації знаходилися позиції агресора”, – йдеться в повідомленні.

Слідчі та криміналісти оглянули тіло загиблого чоловіка. За попередніми даними, російські військові застосовували до мирного жителя тортури, після чого вбили.

Нині тіло чоловіка доправили на проведення судово-медичної експертизи та ідентифікації.

Крім того, 4 травня в селі Рудня-Тальська у Вишгородському районі на Київщині, поліцейські ексгумували тіла чоловіків 22 та 23 років. Російські військові розстріляли автомобіль цивільних, а потім переїхали танком.

Нагадаємо, що коаліція “Україна. П’ята ранку”, до якої входить і Центр прав людини ZMINA, збирає та документує воєнні злочини та злочини проти людяності під час російського вторгнення для національних та міжнародних механізмів правосуддя.

Ми просимо надсилати інформацію і докази про такі злочини у вашому населеному пункті на електронну адресу warcrimeSOS.UA@gmail.com. Перед цим ознайомтеся з детальною пам’яткою, як робити це правильно.

Якщо у вас є дані про викрадення або страти активістів, волонтерів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування, ви можете повідомити про них нам на адресу: tp@humanrights.org.ua.

Якщо ви бажаєте пройти навчання і долучитися до команди волонтерів Коаліції “Україна. П’ята ранку”, які документують воєнні злочини, заповніть онлайн-форму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter