Система Helsi запустила сервіс, який розшифровує результати аналізів за допомогою штучного інтелекту
У мобільному застосунку Helsi з’явився новий безоплатний сервіс – Helsi+, який дозволяє користувачам аналізувати результати своїх лабораторних досліджень та отримувати детальні рекомендації стосовно харчування, фізичної активності та режиму дня.
Про це розповіли на фейсбук-сторінці системи.
Для користування Helsi+ пацієнтам необхідно оновити застосунок, дозволити оброблення своїх даних і завантажити результати аналізів у форматі PDF у додаток. Після цього система на основі штучного інтелекту проведе їхній аналіз.
Наразі Helsi+ працює з результатами аналізів, проведених у мережі лабораторій “Сінево”, “Діла” та “Ескулаб”. Сервіс здатен аналізувати лише загальні аналізи крові та сечі, оскільки це найпоширеніші дослідження для визначення стану здоровʼя. Helsi+ аналізує лише результати конкретного користувача, беручи дані з його профілю.
“Helsi+ – це певна еволюція застосунку, яка дає людині можливість не тільки реагувати на вже наявну проблему, а й привчити себе слідкувати за здоровʼям за допомогою сучасних технологій”, – зазначив генеральний директор медичної інформаційної системи Helsi Євген Донець.
Нагадаємо, що Національна служба здоров’я України презентувала “Гід по Програмі медичних гарантій для пацієнтів”. Його можна завантажити та мати із собою в телефоні на випадок, якщо доведеться звернутися по медичну допомогу.
У застосунку можна знайти таку інформацію:
- що таке програма медичних гарантій;
- що таке пакети медичних послуг;
- які послуги можна отримати в лікаря первинної медичної допомоги;
- що охоплює пакет “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”;
- що входить до пакета “Супровід і лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз, на первинному рівні медичної допомоги”;
- які ліки входять до програми “Доступні ліки” та як їх отримати безоплатно або з частковою доплатою;
- яку інформацію можна отримати в контакт-центрі НСЗУ за номером 16-77;
- як подати скаргу в разі порушення прав пацієнта на безоплатні медичні послуги.
Завантажити застосунок можна за посиланням.