Сущенка перевели у камеру з кращими умовами, ніж раніше – адвокат

Дата: 08 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

Незаконно засудженого у Росії українського журналіста Романа Сущенка залишили у камері з кращими умовами тримання.

Про це повідомив його захисник Марк Фейгін, передає “Укрінформ”. 

У “безпечному місці”, як його називає захист українця, Сущенко проведе ще три місяці. 

“Нещодавно мені зателефонував Роман Сущенко. 5 серпня йому продовжили на три місяці тримання у “безпечному місці”. Більше того, його переселили в камеру трохи краще, колишня була сирувата. Зараз Роман перебуває в ній один”, – сказав Фейгін. 

Також адвокат додав, що у колонії журналіст може займатись своєю улюбленою справою – малювати:

“Керівництво колонії не проти. Більше того, вони іноді звертаються до Романа з проханням щось зобразити – на плакатику або вітальній адресі. Звичайно, це все неполітичного плану, типу “Привітаємо наших дорогих жінок”.

Як відомо, кореспондента інформагентства “Укрінформ” у Франції Романа Сущенка у вересні 2016 року затримали в Москві під час приватної поїздки. ФСБ назвала його кадровим службовцем головного управління розвідки Міноборони України, який нібито збирав секретні відомості про діяльність російських збройних сил і Росгвардії. Весь цей час Сущенко перебуває на території Росії під арештом. 

На початку червня Сущенка відвідали донька та дружина. Вони розповіли про умови тримання політв’язня та про те, що адміністрація колонії робить усе, щоб він не контактував зі світом.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter