Суддю, що переслідувала майданівців, відсторонили від посади

Дата: 17 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

Вища кваліфікаційна комісія суддів України відсторонила від займаної посади суддю Світлану Кушнір.

Про це повідомляє пресс-служба комісії.

На засіданні комісії 15 квітня на підставі клопотання Генерального прокурора України було ухвалено рішення відсторонити від займаної посади 6 суддів.

У зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності відсторонено від посади терміном на 2 місяці суддю Солом’янського районного суду Києва Світлану Кушнір.

Як повідомляє “Insider“, Генпрокуратура підозрює її у винесенні у січні 2014 року незаконного рішення про арешт двох активістів Євромайдану, які перевозили шини.

Також через притягнення до кримінальної відповідальності відсторонено суддю Обухівського районного суду Київської області Романа Мостового.

Крім того, ВККСУ продовжила на місяць відсторонення від посади судді Вінницького міського суду Вінницької області Анатолія Бар’яка, суддів Уманського міськрайонного суду Черкаської області Людмили Горячківської та Анатолія Іванова, судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Олександра Дубцова.

Нагадаємо, як повідомляв Центр політико-правових реформ, в Україні лише двох суддів, яких було визнано винними у винесенні неправосудних рішень, засудили до реального відбування покарання – решта були або звільнені від відбування покарання з випробуванням, або через закінчення строку давності притягнення до кримінальної відповідальності.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: