Суддю, яку підозрюють у переслідуванні майданівців, поновили на роботі (доповнено)

Дата: 03 Липня 2015
A+ A- Підписатися

Суддя Оксана Царевич, яку відсторонили від роботи за підозрою у винесенні неправосудних рішень щодо учасників “Автомайдану”, продовжила працювати на своїй посаді. 

Про це повідомляє кореспондент Центру інформації про права людини з посиланням на юриста “Автомайдану” Романа Маселка.

“Всі знають, що їй оголосили спочатку підозру, а потім її відсторонили. Так от, два тижні тому рішення про відсторонення скасоване. Я перевіряв. Сьогодні пані Царевич одночасно разом з нами розглядає кримінальні справи у Печерському суді. Вона вже повернулася до розгляду своїх справ і функціонує як повноцінний суддя. Чудово, правда?”, – розповів Роман Маселко. 

Як відомо, 4 березня Верховна Рада дозволила затримати трьох суддів Печерського суду – Сергія Вовка, Оксану Царевич та Віктора Кицюка. Раніше Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) відсторонила суддів Оксану Царевич з посади судді Печерського районного суду міста Києва на два місяці. 11 березня суд у Вінниці відпустив Царевич під особисте зобов’язання і призначив носити електронний браслет.

Також Оксана Царевич заявила про своє бажання працювати на посаді судді Печерського районного суду міста Києва безстроково.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter