Суд в окупованому Криму не продовжив арешт одному з “диверсантів”

Дата: 25 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Верховний суд окупованого Криму не задовольнив клопотання ФСБ РФ про продовження утримання під вартою фігуранта справи “кримських диверсантів” Редвана Сулейманова.

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов у Facebook.

“Суддя не задовольнив клопотання ФСБ про продовження Редвану Сулейманову строку утримання під вартою! Строк завершується 30 січня 2017 року”, – заявив він.

“Хочу зазначити, суддя – це заступник голови суду Діденко, саме той суддя, який відмовив ФСБ у допиті адвоката Полозова”, – додав Курбедінов.

Як відомо, у період з серпня по листопад 2016 року в Криму були затримані у справі так званих “українських диверсантів” громадяни України (Євген Панов, Андрій Захтей, Редван Сулейманов, Володимир Присич, Дмитро Штибліков, Олексій Бессарабов, Володимир Дудка, Гліб Шаблій, Олексій Стогній).

За твердженнями правозахисників, вони позбавлені волі за політичними мотивами із порушенням фундаментальних прав і свобод, себто є політичними в’язнями.

Редвана Сулейманова затримали в аеропорту Сімферополя 30 липня 2016 року.

29 грудня 2016 року йому продовжили арешт до 30 січня 2017 року, а 18 січня апеляційну скаргу його захисту на це рішення відхилили.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: