Суд у Ростові не дозволив арештованому лівому активісту ознайомитися з речовими доказами

Дата: 26 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на Дону відмовив лівому активісту з Євпаторії Євгену Каракашеву в ознайомленні з речовими доказами в його справі.

Про це повідомив адвокат Олексій Ладін, пише “Крим.Реалії”.

Суддя лише частково задовольнив клопотання і дозволив Каракашеву ознайомитися з письмовими матеріалами справи. “Таким чином, право на захист Євгена Каракашева було порушено”, – зазначив Ладін.

Адвокат також повідомив, що кримчанин перебуває в СІЗО Ростова-на-Дону, куди його етапували із СІЗО Сімферополя. “Загальний стан здоров’я мого підзахисного Каракашева, який уже більше ніж рік перебуває за ґратами, погіршився. Але скарг на загострення хронічних захворювань Євген не висловлював”, – додав Ладін.

Наступне судове засідання призначене на 19 березня.

Раніше Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на Дону припинив кримінальну справу лівого активіста з Євпаторії Євгена Каракашева за звинуваченням у розпалюванні ненависті до будь-якої соціальної групи (частина 1 статті 282 російського Кримінального кодексу) за записи у “ВКонтакте”. На цьому ж засіданні суд продовжив Каракашеву термін тримання в СІЗО до 14 липня 2019 року.

1 лютого 2018 року співробітники російського Слідкому затримали Каракашева в Євпаторії за підозрою в екстремістських висловлюваннях у соцмережах. Пізніше суд заарештував його. Каракашев вважає помилковими і сфабрикованими звинувачення, висунуті проти нього.

Пізніше в Севастополі у “справі Каракашева” пройшли обшуки в будинках лівих активістів Олексія Шестаковича, Олексія Присяжнюка, Ігоря Панюти, Івана Маркова та Артема Воробйова.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter