Справа Карпюка-Клиха: суд переніс допит свідків захисту

Дата: 14 Березня 2016
A+ A- Підписатися

Верховний суд Чечні, де розглядають справу українців Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, переніс допит свідків захисту.

Причиною назвали хворобу судді.

Захист планував виступ родичів обвинувачуваних: рідних братів Миколи Карпюка, а також мами та двоюрідного брата Станіслава Клиха.

“Ми пов’язуємо заяву про хворобу судді з приїздом свідків захисту до Грозного та їхньою готовністю виступити в суді,” – прокоментував новину про хворобу судді адвокат Карпюка Докка Іцлаєв.

За наданою працівниками суду інформацією, суддя може перебувати на лікарняному близько місяця, оскільки проходитиме курс лікування.

Докка Іцлаєв наголосив, що у зв’язку з цим суддя мав би попередити раніше про свої плани, а зробив це за годину до засідання. Це може свідчити про те, що новина про стан здоров’я судді – частина стратегії сторони обвинувачення.

“Ми весь час перебуваємо у ситуації неочікуваності та невизначеності,” – зауважила адвокатка Станіслава Клиха Марина Дубровіна, припускаючи, що судове засідання буде призначене як тільки свідки захисту залишать Грозний.

Разом із рідними ув’язнених громадян України до Грозного прибули журналісти, український консул Олександр Ковтун та правозахисники з України.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: