Справа Гандзюк: підозрюваний Павловський може вийти із СІЗО

Дата: 02 Березня 2020
A+ A- Підписатися

Експомічник народного депутата Ігор Павловський, який проходить у справі нападу на Катерину Гандзюк як організатор злочину, може вийти із СІЗО.

Про це повідомили активісти ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?” у фейсбуку. 

ПАВЛОВСЬКИЙ МОЖЕ ВИЙТИ З СІЗОЦього разу, схоже, завдяки суддям Печерського районного суду м. Києва.Друзі, ситуація…

Опубліковано Хто замовив Катю Гандзюк? Понеділок, 2 березня 2020 р.

Річ у тім, що 4 березня у Павловського закінчується термін запобіжного заходу, який йому обрали наприкінці січня. На 2 березня в Печерському районному суді Києва було призначено засідання, під час якого фігуранту справи Гандзюк мали продовжити термін тримання під вартою, однак захист чоловіка заявив про відвід судді.

“Схоже на те, що в Печерському суді затягують різні процедури, аби не розглянути питання щодо продовження його перебування в СІЗО. У тому числі працівники суду “морозяться” від надання коментарів журналістам, що явно не свідчить про відкритість і прозорість роботи суду”, – написали активісти.

Члени ініціативи, що слідкує за перебігом резонансної справи, закликали небайдужих людей підтримати їх у вимозі провести розгляд клопотання щодо продовження перебування Павловського під вартою.

Нагадаємо, Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою 31 липня 2018 року. 4 листопада вона померла в лікарні внаслідок опіків 40% тіла. 6 червня 2019-го п’ятьом виконавцям нападу присудили від трьох до шести років утримання під вартою.

Як співорганізаторам у справі підозру повідомлено голові Херсонської облради Владиславові Мангеру, який перебуває на волі під час досудового розслідування, місцевому кримінальному авторитетові Олексію Левіну, що втік з України, та Ігорю Павловському, якому змінили підозру зі співорганізації на замовчування злочину.

Активісти постійно наголошують, що до змови стосовно нападу на Гандзюк мають причетність ще ексголова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв та його заступник Євген Рищук. Проте в Генпрокуратурі неодноразово заявляли, що у них бракує доказів для вручення їм підозри.

Загалом СБУ порушила п’ять кримінальних проваджень, що прямо чи опосередковано мають стосунок до справи Гандзюк. Одне з них стосується Гордєєва та Рищука – щодо їхньої ймовірної причетності до нападу або в ролі замовників, або як підбурювачів чи поплічників. Ще три кримінальних провадження пов’язані з обставинами, які передували нападу. Зокрема, це злочини, в яких Гандзюк публічно обвинувачувала керівництво області і які могли стати мотивом замаху, серед них і підпали лісу, і розкрадання бюджетних коштів та інші.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter