Сплачені Корбаном у справі Протасового Яру судові витрати активісти направлять на створення заказника

Дата: 08 Вересня 2023
A+ A- Підписатися

Стягнені з бізнесмена Геннадія Корбана гроші за судові витрати у справі “Корбан проти Романа Ратушного і ГО “Захистимо Протасів Яр” направлять на подальший юридичний захист Протасового Яру і створення заказника. 

Про це розповіли активісти ініціативи “Захистимо Протасів Яр”. 

Протасів Яр. Фото: з фейсбук-спільноти активістів

Загалом з Корбана стягнули витрати ГО “Захистимо Протасів Яр”, Романа Ратушного та його батьків в розмірі 472733 гривень, зокрема, витрати на правову допомогу адвокатів – 429220 гривень.

“Гроші Корбана тепер будуть працювати на захист Протасового Яру від посягань інших забудовників незалежно від його волі й бажання. Вбачаємо в цьому асиметричну відповідь Всесвіту, тонку концептуальну іронію нашого головного юридичного стратега й ознаки оздоровлення судової системи з виходом її на новий рівень відновлення справедливості”, – прокоментували активісти новину.

Київська міська рада торік створила заказник на обох схилах Протасового Яру. Зберегти територію від забудови в пам’ять про Ратушного обіцяв мер Києва Віталій Кличко під час прощання з загиблим активістом.

Нагадаємо, що Роман Ратушний спочатку брав участь в акціях протесту проти забудови Протасового Яру, потім став головою ініціативи, а невдовзі й громадської організації “Захистимо Протасів Яр”.

Активіст загинув 9 червня 2022 року в бою під Ізюмом. З першого дня повномасштабного вторгнення Росії він брав участь у боях під Києвом, а потім у складі 93 ОМБр “Холодний Яр” звільняв Тростянець, воював на Сумщині та під Ізюмом на Харківщині.

Одна з вулиць столиці — колишня Волгоградська в Соломʼянському районі — тепер має ім’я Романа Ратушного.

Про життя та діяльність Романа, а також спогади про нього — в матеріалі ZMINA: “Удар під дих цілому поколінню”: друзі та однодумці — про загибель на війні київського активіста Романа Ратушного

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter