Компанія Meta заявила про ймовірність припинення роботи соцмереж Facebook та Instagram у Європі

Дата: 07 Лютого 2022
A+ A- Підписатися

Соцмережі Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі через суперечку компанії Meta з місцевими регуляторами щодо місця зберігання персональних даних користувачів.

Про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний звіт компанії, переданий Комісії з цінних паперів і бірж США.

Джерело: pixabay.com

Ключовою проблемою в Meta назвали трансатлантичне передання даних, що регулюється за допомогою так званого Privacy Shield та інших типових угод, які компанія використовує для зберігання даних європейських користувачів на американських серверах.

Також Meta використовує так звані типові угоди, або стандартні договірні положення, як основну юридичну основу для оброблення даних європейських користувачів на американських серверах.

У липні 2020 року угоди були анульовані Європейським судом через порушення захисту даних. Відтоді ЄС і США наголошували, що працюють над новою або оновленою версією договору.

“Якщо ми не зможемо передавати дані між країнами та регіонами, в яких ми працюємо, або якщо нам буде заборонено обмінюватися даними між нашими продуктами та послугами, це може вплинути на нашу здатність надавати наші послуги”, – наголошується у звіті Meta.

У компанії висловили сподівання, що все ж таки зможуть досягти нових домовленостей з європейськими регуляторами 2022 року. Проте якщо не вийде, Meta, ймовірно, більше не зможе пропонувати в Європі низку найзначущіших продуктів і послуг, зокрема фейсбук та інстаграм.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter