ФСБ вилучила електронне листування “Эха Москвы” з Піонтковським

Дата: 06 Липня 2016
A+ A- Підписатися

В Росії ФСБ вилучила електронне поштове листування на радіостанції “Эхо Москвы” у рамках розслідування публікації на сайті станції статті Андрія Піонтковського.

Про це повідомляє російський “Інтерфакс” з посиланням на повідомлення спецслужби.

На думку ФСБ, стаття містила заклики, спрямовані на порушення територіальної цілісності РФ та розпалювання міжнаціональної ненависті.

Також повідомляється, що 5 липня в рамках розслідування “при активному сприянні співробітників радіостанції було здійснено вилучення електронного поштового листування редакції “Эхо Москвы” з можливим автором публікації”.

Перший заступник головного редактора радіо “Эхо Москвы” Володимир Варфоломеєв 5 липня повідомив “Інтерфаксу”, що за даною справою два працівники редакції викликані на допит ФСБ в якості свідків.

Раніше стало відомо, що глава комітету Держдуми з безпеки і протидії корупції Ірина Ярова направила в Генпрокуратуру РФ запит про перевірку на предмет екстремізму статті Піонтковського. Вона просила Генпрокуратуру “дати належну правову оцінку подіям і фактам, які мали місце, та про прийняті рішення направити інформацію на адресу комітету”.

Зазначена стаття під назвою “Бомба, готова вибухнути”, насправді була блогом Піонтковського і була опублікована на сайті “Эхо Москвы” 23 січня цього року. Вона досі перебуває на сайті. У матеріалі автор розмірковував про проблеми взаємодії з чеченським народом в Росії.

Менш ніж через місяць стало відомо, що через можливі переслідування Піонтковський покинув Росію. За словами його адвоката Марка Фейгіна, публіцист не збирається повертатися назад.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: