Шукачів притулку з Афганістану планують розмістити в порожніх тюрмах на Київщині

Дата: 22 Серпня 2021
A+ A- Підписатися

Передбачається, що в Україну можуть прибути понад 5 тисяч афганців, які втекли від бойовиків “Талібану”. Міністерство внутрішніх справ планує використати порожні тюрми Мін’юсту в Бучі та Ірпені, які на разі не функціонують, для поселення шукачів притулку з Ісламської Республіки Афганістан.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє “Тюремний інсайдер”.

Фото: з відкритих джерел

В установах Державної міграційної служби є тільки 400 вільних місць. Їх недостатньо для розміщення очікуваних громадян Афганістану.

МВС звернувся до Кабміну з проханням розмістити до 3 тисяч людей, які втекли з Афганістану, на території колишньої Бучанської виправної колонії та Ірпінського виправного центру. МВС пропонує передати ці установи з управління Мін’юсту до ДМС.

На перепрофілювання тюрем треба близько 100 мільйонів гривень, а на утримання громадян Афганістану – 264 мільйонів гривень на рік.

Нагадаємо, таліби захопили столицю Афганістану 15 серпня та заявили про “завершення війни” в країні. Вони вже встигли заявити про те, що дотримуватимуться прав жінок та не мститимуться тим, хто співпрацював із західними країнами. Однак заяви членів ультрарадикального ісламістського руху не підтверджуються новинами, які надходять з Афганістану. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: