Школяра в Києві засудили до умовного терміну за побиття однокласника

Дата: 23 Липня 2019
A+ A- Підписатися

У Києві суд на один рік умовно позбавив волі та оштрафував школяра, який жорстоко побив однолітка. 

Про це повідомляє видання “РБК-Україна”. 

Сварка та бійка між хлопцями сталися на початку цього року. Під час конфлікту, який відбувся на спортивному майданчику закладу, кривдник завдав хлопцю 17 ударів кулаком. Унаслідок цього постраждалий школяр дістав травми середнього ступеня тяжкості та не ходив до школи три тижні. 

Під час розслідування інциденту кривдник повністю визнав свою провину. Окрім умовного строку, батьки кривдника виплатять сім’ї потерпілого 100 тисяч гривень штрафу. 

Як відомо, у грудні минулого року парламент доповнив статтю 173 КУпАП поняттям “булінг”. Відтоді в Україні активно почали притягати до відповідальності кривдників: уперше за цькування в країні покарали в Борисполі, де школярка виклала інтимні фото однолітки в Instagram. Також на сьогодні є щонайменше одне рішення суду щодо притягнення до відповідальності за булінг учителя. 

ДОВІДКА. Згідно з дослідженнями ЮНІСЕФ, 24% українських дітей хоча б раз стикались із цькуванням у школі. З них менше половини розповідало про цей досвід батькам, рідним та друзям. Експерти зазначають, що частіше за інших дітей зазнають булінгу сором’язливі, зі зразковою поведінкою діти, а також діти, які через різні життєві обставини “замкнені в собі”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter